Ramses Book

Informacje o grze

Spis treści

Z pewnością Ramses Book automat to jedna z tych gier, które cieszą się powodzeniem wśród graczy w kasynach. Mamy tu bowiem do czynienia z automatem książkowym, czyli pochodzącym z serii Book. Wszystkie one są związane ze starożytnymi księgami. Był zatem Book of Ra, Book of Dead, a tu dostępny jest Ramses Book automat do gry marki Gamomat. Gra ta przenosi nas do Egiptu, gdzie w podziemiach znajdują się ukryte skarby. Dzięki temu możemy poczuć się niczym w świątyni faraonów. Ramses Book slot składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli, a do tego ma również 10 linii wypłat. Na samych bębnach spotkać możemy znaki związane z Egiptem: Faraon, święte koty, posągi, kwiaty, jak i tytułowa księga.

Ramses Book recenzja online

Opisywany przez nas Ramses Book slot z pewnością może niejednej osobie przynieść sporo szczęścia w kasynie internetowym. U nas jednak przede wszystkim można liczyć na grę w Ramses Book demo. Jest to wersja próbna gry, z pomocą której gracze zyskają:

  1. grę bez ryzyka,
  2. symulację rozgrywki jak w kasynie
  3. możliwość poznania samej Ramses Book game,
  4. sprawdzenie strategii w grze
  5. po prostu dobrą zabawę.

Gra Ramses Book jest u nas dostępna za darmo, bez konieczności zakładania konta, wpłacania środków. Można cieszyć się zatem niezobowiązującą rozgrywką, a przy tym, jeśli fortuna uśmiechnie się do nas w demo grze, to możemy spróbować zagrać na prawdziwe pieniądze już w kasynie online.

Jak grać w slot Ramses Book?

Rozgrywka w Ramses Book online nie jest niczym trudnym dla graczy. Najważniejsze jest tutaj bowiem wybranie istotnych parametrów:

Dzięki temu slot Ramses Book daje nam szansę wybrania stawki na zakład od 0.05 do 100.00. W grze mamy kilka funkcji, które ułatwiają rozgrywkę, jak max bet, auto play. Nie musimy zatem za każdym razem wybierać stawki i uruchamiać bębnów, gdyż system zrobi to za nas. Zgodnie z dostępną w grze tabelą wypłat możemy wygrać mniejsze lub większe pieniądze już od 2/3 identycznych symboli na linii. Sama gra ma układ 5 na 3 i 10 linii wypłat.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Kiedy gramy w Ramses Book na prawdziwe pieniądze bądź za darmo, możemy osiągnąć podobne wygrane. Te zależne są od naszej stawki i wylosowanych symboli na linii.

symbol pik od 0.05 do 1000
symbol karo od 0.05 do 1000
symbol trefl od 0.05 do 1000
symbol kier od 0.05 do 1000
Symbol kwiatu od 0.10 do 2500
symbol ptaka od 0.05 do 7500
symbol kotów od 0.05 do 7500
symbol posągu od 0.05 do 20 000
symbol Ramzesa od 0.10 do 50 000
symbol księgi wygrana do 20 000. Pełni również funkcję wild, gdzie zastępuje inne symbole na bębnach. Ponadto jako scatter zapewnia do 10 darmowych spinów.

RTP i zmienność

Dostępna na naszej stronie gra Ramses Book jako całkiem prosta maszyna barowa odznacza się stałym RTP. Ustawiony w niej zwrot dla gracza znajduje się na poziomie 96.15%, co według nas jest całkiem dobrym wynikiem.

Nawigacja w automacie online

Jak to zwykle bywa, Ramses Book gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Wszystkie niezbędne dla nas przyciski znajdują się bowiem w dolnym panelu gry. Nas najbardziej interesują 2 przyciski koloru pomarańczowego po lewej stronie. Za pomocą pierwszego wybieramy 5 lub 10 linii do obstawienia na bębnach. Za pomocą drugiego zaś możemy wybrać od 0.01 do 10.00 monet na linię. Dzięki temu wysokość naszego zakładu będzie wahać się od 0.05 do 100.00. Po prawej stronie mamy max bet, auto play oraz największy zielony przycisk do uruchamiania bębnów. Z lewej strony znajdziemy także niebieski przycisk z symbolem $, który jest tabelą wypłat w grze.

Bonusy w Ramses Book

Ramses Book to dosyć prosta gra, w której nie znajdziemy symboli czy opcji bonusowych. W czasie gry możemy liczyć na 10 darmowych spinów. Ponadto możemy skorzystać w grze z opcji gamble. Tu do wyboru mamy kolor karty z opcją 50 na 50 bądź też drabinę, gdzie możemy zwiększyć, zmniejszyć lub całkowicie utracić wygraną z zakładu.

Więcej gier

FAQ

open answer Jak wygrać w Ramses Book?

Należy obstawiać zakłady i czekać na dobre losowanie symboli.

open answer Czy mogę zagrać Ramses Book za darmo?

Tak, nasza strona udostępnia wersję demonstracyjną.

open answer Jakie RTP ma slot?

96.15%

open answer Czy Ramses Book posiada rundę bonusową?

Niestety nie.

open answer Czy Ramses Book slot ma darmowe spiny?

Tak, można wygrać 10 free spinów.

open answer Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Niestety nie, gra demo służy tylko do zabawy.
masckot faq image