Mega Joker

Informacje o grze

Prezentowany przez nas Mega Joker automat to jedna z popularniejszych gier hazardowych w kasynach online. Dzieło marki Net Entertainment obecne jest na rynku od 2013 roku i od tego czasu Mega Joker hot spot jest chętnie wybierany przez graczy na całym świecie. Graficznie gra prezentuje się niczym maszyna czy automat barowy z lat 80. i 90. Mega Joker automat do gry należy do kategorii owocówek, czyli gier, gdzie na bębnach dominują symbole owoców: wiśnie, cytryny, arbuzy. Ponieważ u nas dostępny jest mega joker za darmo, każdy zyska możliwość sprawdzenia tego tytułu.

Mega Joker: recenzja online

Bardzo dużą zaletą naszej strony jest to, że zarówno Mega Joker slot, jak i inne gry maszyny Mega Joker i propozycje hazardowe są u nas dostępne za darmo. Dzięki temu gracze zyskują szansę na:.

  1. Grę bez rejestracji i depozytu
  2. Możliwość sprawdzenia automatów bez ryzyka
  3. Symulację gry niczym w kasynie
  4. Dobrą zabawę z wirtualnymi monetami

U nas wystarczy jedynie włączyć grę w przeglądarce, a jeśli wyczerpiemy budżet na zabawę w wideo automaty mega joker, to wystarczy jedynie zresetować Mega Joker demo.

Jak grać w slot Mega Joker?

Nasz Mega Joker online jest grą prosto od producenta, więc niczym nie różni się od tych, które spotkamy w kasynach. Zasady są tutaj całkiem proste:

Slot Mega Joker jest dosyć prostą grą, więc w jego przypadku nie spotkamy za bardzo bonusów czy dodatków. Nie ma tu bowiem rund bonusowych czy też darmowych spinów, jest jednak specjalny jackpot.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Jeśli wybieramy grę Mega Joker za darmo bądź stawiamy na Mega Joker na prawdziwe pieniądze, to musimy pamiętać o różnych wygranych, jakie są możliwe do osiągnięcia na tym slocie. Konieczne jest wylosowanie na linii 3 identycznych symboli.

W grze mamy niejako dwa automaty z różnymi wygranymi.

Tabela podstawowa

Wiśnie 20 monet
Cytryny 20 monet
Arbuzy 20 monet
Dzwonki 20 monet
Skrzynie 20 monet
Joker Od 20 do 400 monet. Jako wild zastępuje inne symbole na bębnach.

SUPERMETER

Wiśnie 100-200 monet
Pomarańcze 100-200 monet
Cytryny 200-400 monet
Winogrona 200-400 monet
Arbuzy 500-1000 monet
Dzwonki 600-1200 monet
777 800-1600 monet
Joker 100-2000 monet

RTP i zmienność

Jackpot

W prezentowanej przez nas grze Mega Joker nie znajdziemy systemu, który umożliwia zmianę poziomu zwrotu dla gracza w czasie rozgrywki. Trzeba jednak pamiętać o tym, że RTP wynosi tu aż 99%, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku!

Nawigacja w automacie online

Wszystkie gry jednoręki bandyta Mega Joker cechują się bardzo prostą obsługą. Naszym zadaniem dlatego w tym wypadku jest po prostu wybór kilku przycisków znajdujących się u dołu gry. Wybieramy wysokość stawki, a następnie za pomocą przycisku spin uruchamiamy bębny. Tabela wypłat dostępna jest bezpośrednio przy bębnach. W grze możemy wybrać także tryb pełnego ekranu oraz zmieniać dźwięki. Jak zatem widać Mega Joker polski nikomu nie powinien sprawić problemu w obsłudze.

Bonusy w Mega Joker

Ponieważ jednoręki bandyta Mega Joker ma w jak największym stopniu naśladować klasyczne maszyny barowe, dlatego też nie znajdziemy w nim za bardzo opcji bonusowych. Producent wprowadził jednak specjalną opcję o nazwie supermeter. Jest to tryb, który działa na podobnej zasadzie jak gamble. Jeśli uda się nam wygrać w normalnym trybie, to wtedy uruchamiany jest supermeter. Daje nam zatem jednoręki bandyta Mega Joker nawet 10 razy większe wygrane, jednak może zakończyć się także przegraną podstawowej wygranej.

Więcej gier

FAQ

open answer Jak wygrać w Mega Joker?

Aby wygrać, należy obstawić zakład i wylosować 3 identyczne znaki na linii.

open answer Czy mogę zagrać Mega Joker za darmo?

Tak, nasza strona udostępnia wersję za darmo.

open answer Jakie RTP ma slot?

99%.

open answer Czy Mega Joker posiada rundę bonusową?

Nie.

open answer Czy Mega Joker slot ma darmowe spiny?

Nie.

open answer Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra ma tylko charakter symulacji, bez realnych wygranych.
masckot faq image