Lucky Lady’s Charm

Informacje o grze

Spis treści

Znajdujący się na naszej stronie Lucky ladys charm automat to jedna z klasycznych gier hazardowych, która wiele lat temu została stworzona przez firmę Novomatic. Swoim wyglądem ten slot może przypominać nam gry obecne w maszynach barowych w latach 80. i 90. Lucky ladys charm automat do gry jest związany ogólnie ze szczęściem. W wyniku tego na bębnach pojawiają się znane symbole, które kojarzą się nam ze szczęściem: czterolistna koniczynka, podkowa, królicza łapka. Gra ta dostępna jest na naszej stronie w darmowej wersji demonstracyjnej.

Lucky Lady’s Charm: recenzja online

Na naszej stronie nie tylko mamy Lucky ladys charm demo, lecz także zajmujemy się recenzją tego slotu, jak i również Lucky ladys charm deluxe. Dajemy wszystkim zainteresowanym możliwość przetestowania u nas wersji demonstracyjnej za darmo. Dzięki temu można u nas wybrać slot Lucky ladys charm:

  1. Bez zakładania konta, logowania, podawania danych.
  2. Bez depozytu, płacenia własnych środków.
  3. Nie ma ryzyka i zobowiązań.
  4. Wyłącznie dla zabawy.

Warto też pamiętać, że taki trening w grze za darmo może być dobrym przygotowaniem do późniejszej gry w samym kasynie.

Jak grać w slot Lucky Lady’s Charm?

Lucky ladys charm online jest grą stosunkowo prostą, która składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 9 linii wypłat. Można w niej liczyć na:

Ponieważ slot Lucky ladys charm, jak i jego rozszerzona wersja slot Lucky Lady’s charm deluxe nie są zbyt skomplikowane, każdy powinien od razu załapać zasady gry. Te są jeszcze dodatkowo opisane w samej grze.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Kiedy spojrzymy na to, jak wygląda u nas Lucky ladys charm za darmo, a Lucky ladys charm na prawdziwe pieniądze w kasynie, to obie gry są identyczne. Można zatem w każdym przypadku liczyć na taką samą mechanikę rozgrywki, stawki i wygrane.

9 od 2 do 20000 monet
10 od 5 do 20000 monet
J od 5 do 20000 monet
Q od 5 do 20000 monet
K od 10 do 25000 monet
A od 10 do 25000 monet
Moneta od 15 do 50000 monet
Koniczyna od 15 do 50000 monet
Podkowa od 20 do 80000 monet
Biedronka od 2 do 150000 monet
Królicza łapka od 2 do 150000 monet
Wróżba od 18 do 900000 monet, jako scatter zapewnia także 15 free spinów
Kobieta-wróżka od 10 do 1800000 monet. To także wild zastępujący inne znaki na bębnie z wyjątkiem scatter. Ponadto podwaja nasze wygrane.

RTP i zmienność

W przypadku gry, jaką jest Lady Lucky Charm nie ma możliwości zmiany poziomu RTP. Ten wynosi jednak całkiem dobre 97.1%, co oznacza, że mamy większe szanse na wygrane. Warto jednak wspomnieć, że zamiast RTP zmieniać się może mnożnik wygranych o x2 bądź x3.

Nawigacja w automacie online

Lucky Ladys Charm to wideo automat w stylu retro, który niczym maszyna barowa jest prosta w obsłudze. Przede wszystkim na początku u dołu gry, pod bębnami wybieramy ilość linii na zakład od 1 do 9. Następnie ustawiamy wysokość monet na linię od 1 do 200, a poprzez przycisk coin ustalamy wartość monety od 0.5 do 10. Dzięki przyciskowi start uruchamiamy bębny, zaś automatic start to po prostu autoplay. Paytable to z kolei opcja sprawdzania tabeli wypłat.

Bonusy w Lucky Lady’s Charm

Gra Lucky ladys charm zawiera dla graczy 2 opcje specjalne. Pierwszą z nich jest możliwość wylosowania 15 darmowych spinów. Każdy z nich zapewnia aż trzykrotnie większe wygrane. Drugą opcją z kolei jest wylosowanie symbolu kobiety, który jako wild zastępuje nie tylko inne symbole, lecz podwaja nasze wygrane. Ponadto możemy skorzystać z klasycznego gamble z 50 na 50.

Więcej gier

FAQ

open answer Jak wygrać w Lucky Lady's Charm?

Aby wygrać należy obstawić zakład i wylosować wybraną ilość symboli na linii wypłat.

open answer Czy mogę zagrać w Lucky Lady's Charm za darmo?

Tak, nasza strona ma wersję demonstracyjną za darmo.

open answer Jakie RTP ma slot?

97.1%.

open answer Czy Lucky Lady's Charm posiada rundę bonusową?

Nie.

open answer Czy Lucky ladys charm slot ma darmowe spiny?

Tak, można zdobyć 15 free spinów.

open answer Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra demo służy wyłącznie zabawie.
masckot faq image