Fruit Mania

Informacje o grze

Spis treści

Historia jednorękich bandytów nieodłącznie związana jest ze slotami owocowymi. Te bowiem obecne są na rynku od blisko 100 lat, a związane są z tym prostym faktem, że na ich bębnach przeważają symbole owoców. Tak też prezentuje się Fruit mania automat, który dostępny jest na naszej stronie za darmo. Fruit mania automat do gry stworzony został przez firmę Wazdan, czyli znanego producenta gier. Jest to gra w stylu klasycznym, gdzie na bębnach dostępne są: wiśnie, arbuzy, śliwki, jak i dzwonki, vegas, diamenty. U nas dostępna jest oczywiście fruit mania online free!

Fruit mania: recenzja online

Prezentowany przez nas Fruit mania slot to gra, którą można sprawdzić na naszej stronie za darmo. Dysponujemy bowiem u siebie wersją demonstracyjną, która jest identyczna jak w przypadku kasyn online. Jak zatem można u nas zagrać?

  1. Otwórz stronę, gdzie dostępne jest Fruit mania demo
  2. Wybierz grę w wersji za darmo
  3. Ciesz się niezobowiązującą rozrywką.

Rozgrywka za darmo może być dla wielu osób świetnym pomysłem na trenowanie przed grą na prawdziwe pieniądze. Fruit mania online bowiem dostępna jest w wielu kasynach online.

Jak grać w slot Fruit mania?

Z pewnością gra Fruit mania online jest jednym z prostszych do obsługi slotów online. Wiąże się to z tym faktem, że automat fruit mania ma tylko 3 bębny z 3 rzędami symboli, a ponadto aż 27 linii wypłat. W grze spotkamy:

Brakuje tu jednak darmowych spinów i jackpota. Choć slot Fruit mania nie jest skomplikowany, to polecamy jednak w samej grze przeczytać wszystkie informacje o symbolach i funkcjach.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Aby automat Fruit mania za darmo bądź na prawdziwe pieniądze przyniósł nam wygrane, koniecznie musimy obstawić zakład oraz liczyć na to, że uda się nam wylosować co najmniej 3/4 identyczne symbole na linii. Do wygrania zaś jest:

Symbol Wygrana
Lotto do 1500
Wiśnie do 3000
Pomarańcze do 6000
Śliwki do 8000
Dzwonki do 12000
Gwiazdy do 15000
Arbuzy do 18000
Vegas żółte do 20000
Vegas srebrne do 25000
Vegas złote do 35000
Diamenty do 50000. Zebranie 9 symboli na każdej pozycji na bębnie da nam zwiększone wygrane.

W przypadku gry Fruit mania na prawdziwe pieniądze nie ma specyficznych metod gry. Warto jednak grać na spokojnie, mieć przygotowany budżet na całą rozgrywkę.

RTP i zmienność

Opisywana przez nas owocowa gra to maszyna barowa, która cechuje się stałym RTP. Zwrot dla gracza został ustawiony na poziomie 96.59%, co jest całkiem dobrym wskaźnikiem dla graczy.

Nawigacja w automacie online

Fruit Mania gra podobnie jak i jej druga część – Fruit mania 2 należą do prostych slotów, które nikomu nie powinny sprawić trudności w obsłudze. W panelu gry wszystkie najważniejsze funkcje umieszczono na dole. Przede wszystkim za pomocą przycisków + i – możemy wybrać wysokość zakładu od 0.10 do 100. Największy przycisk jako koło służy do uruchomienia bębnów. Obok niego znajduje się auto play, jak i ikona ze zwierzętami, która oznacza zmianę prędkości obrotu bębnów. Z lewej zaś strony mamy „i” czyli tabelę wypłat, a także możliwość włączenia trybu pełnego ekranu oraz zmiany dźwięków.

Bonusy w Fruit mania

Trzeba wiedzieć, że automaty fruit mania, w tym wspomniana też fruit mania 2, są dosyć prostymi grami hazardowymi, w których nie ma za wiele dodatkowych opcji. Oferuje nam zatem 2 proste bonusy. Pierwszym jest Diamond bonus, w którym to musimy kompletować kolejne diamenty na bębnach. Gdy zapełnimy je wszystkie, nasza pełna kombinacja diamentów da nam dodatkowe wygrane. Lotto bonus z kolei polega na tym, że możemy wylosować w jednej linii 3 identyczne znaki lotto. O wysokości bonusu jesteśmy informowani w prawej stronie automatu.

Więcej gier

FAQ

open answer Jak wygrać w Fruit mania?

Należy obstawiać zakłady i trafiać układy symboli na bębnach.

open answer Czy mogę zagrać w Fruit mania za darmo?

Tak, nasza strona ma wersje demo za free.

open answer Jakie RTP ma slot?

96.59%.

open answer Czy Fruit mania posiada rundę bonusową?

Posiada bonusy, jednak bez rundy bonusowej.

open answer Czy Fruit mania slot ma darmowe spiny?

Niestety nie.

open answer Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra za darmo służy tylko do zabawy.
masckot faq image